Course Information 2017-07-22T16:26:08+00:00

Course Information

Od filmu i mody do gier i oprogramowania, od muzyki i mediów do architektury i rzemiosła – sektor twórczy jest rozległy i daleko idący. Biorąc pod uwagę różnorodność sektora, nie ma jednego podejścia “wszystko pasuje do”, jeśli chodzi o e-commerce, sprzedaż online i osiągnięcie docelowego rynku. W rezultacie kurs ten ma wiele celów, które zmierzają do rozwiązania pewnych elementów tego rynku i sposobu, w jaki twój produkt / usługa wyróżnia się spośród innych. Aby pomyślnie ukończyć ten kurs, zbadasz pewne zagadnienia, takie jak: rozwój marki online, poznanie internetowych platform dla kreatywnych, przedstawienie najlepszej platformy e-commerce dla twojej firmy oraz zdobycie umiejętności sprzedaży online.

 

Jest to darmowy kurs, do którego można uzyskać dostęp w dowolnym momencie, który ci odpowiada. Można go robić wieczorami, w weekendy lub po trochę każdego dnia. Nauka online oferuje więcej czasu na pełne wykorzystanie informacji. Ile czasu musisz poświęcić na kurs? Podobnie jak wszystko w życiu i biznesie, skorzystasz z niego, jeśli wyznaczysz sobie cel. Zalecamy przeprowadzenie kursu i otwarcie sklepu internetowego w ciągu 30 dni. Kurs jest dostępny w formacie siedmiu modułów i został zaprojektowany w taki sposób, aby można było dokładnie zapoznać się z każdym modułem i lepiej zrozumieć przebieg całego kursu.

Kurs jest modułowy i możesz analizować wybrane przez siebie moduły. Jednak zalecamy, abyś śledził moduły w sugerowanej kolejności od 1 do 7. Każdy moduł zawiera główną prezentację na dany temat (z lewej strony w poniższej tabeli), skoroszyt oraz zestaw dodatkowych zasobów, takich jak filmy, ciekawe artykuły i studia przypadków (po prawej).

Doskonały dobór treści szkoleniowych uwzględniających najnowsze międzynarodowe trendy biznesowe stanowi o atrakcyjności niniejszego kursu!”

Bardzo miło wspominam uczestnictwo w kursie online – dało mi to poczucie satysfakcji i świadomość wykorzystania czasu we właściwy sposób. Wiele rzeczy, których nauczyłem się w kursie z powodzeniem wykorzystuję w swoim codziennym życiu zawodowym.”