Kurs w klasie

Kurs w klasie 2017-07-22T13:31:42+00:00

Uczestnicy Kursu

Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli, wykładowców i instruktorów nauczających, zachęcających i wspierających kreatywnych przedsiębiorców z branży twórczej.

Dla nauczycieli i opiekunów kurs przeanalizuje znaczenie rozwijania istniejących pomysłów twórczych, znalezienia nowych sposobów integracji edukacji przedsiębiorczości o wysokiej jakości z istniejącymi usługami i strukturami poprzez szkolenie tych osób.

Dla zainteresowanych branżami twórczymi, kurs pomogą im lepiej zrozumieć rzeczywistą branżę, jak rozwijać swoje umiejętności przedsiębiorcze oraz jak bardzo pracodawcy cenią innowacyjne osoby. Celem kursu jest umożliwienie osobom stawania się twórczymi przedsiębiorcami za pośrednictwem usług internetowych.

Materiały są przeznaczone do różnych zastosowań. Kurs może być dostarczony jako kompletny program nauczania lub jego część może być zintegrowana w celu uzupełnienia innych kursów. Wszystkie materiały są dostarczane jako open source i każda sekcja tego kursu – zawiera wiele dodatkowych materiałów online, takich jak studia przypadków i zajęcia na ten temat.

Ponieważ niektórzy uczniowie mogą się nauczyć treści (lub tylko części) indywidualnie, wszystkie moduły i dodatkowe zasoby edukacyjne są udostępniane online.

Nauczyciele i opiekunowie mogą również skorzystać z kursu w celu rozwoju zawodowego. Informacje o tym, jak sugerujemy materiały, można znaleźć na początku każdego przewodnika dla każdego modułu.

Kurs może być wykorzystany w klasie, a także w samodzielnym kursie nauki na odległość.

Elementy Kursu W Klasie

Program “młodzieżowe przedsiębiorstwo w klasach artystycznych” jest podzielony na siedem różnych jednostek zwanych modułami, z których każdy koncentruje się na różnych aspektach kreatywnych przemysłów kulturalnych i przedsiębiorczości:

Moduł 1: po co sprzedawać w internecie

Moduł 2: czy jesteś gotowy sprzedawać w internecie

Moduł 3: rynki internetowe do sprzedaży twoich produktów

Moduł 4: zastosuj swoją wiedzę i sprzedaj swoje umiejętności

Moduł 5: udana sprzedaż w internecie

Moduł 6: e-commerce cena do zapłacenia

Moduł 7: mały druk

Każdy moduł ma dwa różne zasoby szkoleniowe:

  1. Podręcznik dla opiekunów – opisuje cele, wyniki nauki i sposób wykorzystania każdego modułu;
  2. Prezentacja powerpoint / pdf – ma być wykorzystana w połączeniu z przewodnikiem dla nauczycieli, jest to sugerowany kurs i obejmuje materiały i działania. Jeśli jest to twój pierwszy raz z kursem, jest to dobry punkt wyjścia.

Możesz pobrać kurs przez poszczególne moduły lub przewiń w dół, aby pobrać wszystkie 7 modułów jako plik zip.

Mimo, że kurs w klasie został zaprojektowany jako kompletny program nauczania, każdy moduł może być używany jako sesja samodzielna. Dlatego każdy moduł zaczyna się od podstawowego wprowadzenia tematu, który może zostać pominięty, jeśli używasz więcej niż jednego modułu lub całego kursu.

Nie musisz używać materiałów w określonym porządku. Jeśli chcesz skoncentrować się na konkretnym temacie, możesz wejść w interesujący cię temat – choć korzystasz z całego kursu.

Ten kurs w klasie jest uzupełniony dodatkowym kursem przeznaczonym dla telefonów i tabletów. Ten moduł można uzyskać za pośrednictwem linku do kursu on-line.

Download the Classroom Course

Please click the link below to download the Classroom Course

Download “Classroom-Course” download.zip – Downloaded 618 times – 44 MB